- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Maklumat alam sekitar
Sullins Connector Solutions REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $6.695 | $6.70 |
Spesifikasi teknologi SMH152-LPPE-D49-SP-BK
Spesifikasi Teknikal Sullins Connector Solutions - SMH152-LPPE-D49-SP-BK, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Sullins Connector Solutions - SMH152-LPPE-D49-SP-BK
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Board |
| menyelubungi | Unshrouded |
| Siri | SMH |
| Row Jarak - Mengawan | 0.039' (1.00mm) |
| Pitch - Mengawan | 0.039' (1.00mm) |
| Pakej | Tube |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 98 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Tinggi | 0.059' (1.50mm) |
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | Board Guide |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 1A |
| Jenis hubungan | Male Pin |
| Hubungi bentuk | Square |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Cara Negara - Post | - |
| Cara Negara - Mengawan | 0.075' (1.90mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | Flash |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | Flash |
| Cara Selesai - Post | Gold |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Header |
| Nombor produk asas | SMH152 |
| aplikasi | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Sullins Connector Solutions SMH152-LPPE-D49-SP-BK.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SMH152-LPPE-D48-SP-BK | SMH152-LPPE-D45-SP-BK | SMH152-LPPE-D49-SM-BK | SMH152-LPPE-D46-SP-BK |
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Cara Negara - Post | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Pitch - Mengawan | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Post | - | - | - | - |
| Style | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Hubungi bentuk | - | - | - | - |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan Sarat | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Berbeza Penghantaran Data | - | - | - | - |
| Mengawan menyusun Heights | - | - | - | - |
| Row Jarak - Mengawan | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| menyelubungi | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| penebat Warna | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Cara Negara - Mengawan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
Muat turun SMH152-LPPE-D49-SP-BK PDF datasheets dan dokumentasi Sullins Connector Solutions untuk SMH152-LPPE-D49-SP-BK - Sullins Connector Solutions.
SMH152-LPSE-D03-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 6POS 1MM
SMH152-LPPE-D46-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 92POS 1MM
SMH152-LPPE-D49-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 98POS 1MM
SMH152-LPPE-D47-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 94POS 1MM
SMH152-LPSE-D02-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 4POS 1MM
SMH152-LPSE-D05-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 10POS 1MM
SMH152-LPSE-D03-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 6POS 1MM
SMH152-LPPE-D47-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 94POS 1MM
SMH152-LPSE-D04-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 8POS 1MM
SMH152-LPPE-D50-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 100POS 1MM
SMH152-LPPE-D45-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 90POS 1MM
SMH152-LPSE-D04-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 8POS 1MM
SMH152-LPPE-D45-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 90POS 1MM
SMH152-LPPE-D48-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 96POS 1MM
SMH152-LPPE-D46-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 92POS 1MM
SMH152-LPPE-D50-SM-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 100POS 1MM
SMH152-LPPE-D48-SP-BKSullins Connector SolutionsCONN HEADER SMD 96POS 1MMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.