- Jess***Jones
- 2026/04/17
Maklumat alam sekitar
Sullins Connector Solutions REACH.pdfSpesifikasi teknologi RCB32DHRT
Spesifikasi Teknikal Sullins Connector Solutions - RCB32DHRT, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Sullins Connector Solutions - RCB32DHRT
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| penamatan | Solder |
| Siri | - |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.050' (1.27mm) |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 32 |
| Bilangan Jawatan | 64 |
| pemasangan Jenis | Board Edge, Straddle Mount |
| Bahan - Insulation | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| jantina | Female |
| flange Ciri | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| ciri-ciri | Card Extender |
| Jenis hubungan | Hairpin Bellows |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 30.0µin (0.76µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | Black |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.062' (1.57mm) |
| Nombor produk asas | RCB32 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Sullins Connector Solutions RCB32DHRT.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RCB32DHRN | RCB32DHNR | RCB32DHNT | RCB32DHRD |
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| flange Ciri | - | - | - | - |
| Jenis kad | - | - | - | - |
| jantina | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Baca Out | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Ketebalan kad | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
Muat turun RCB32DHRT PDF datasheets dan dokumentasi Sullins Connector Solutions untuk RCB32DHRT - Sullins Connector Solutions.
RCB32DHRDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050
RCB33DHBNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB33DHARSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB33DHASSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB32DHNDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050
RCB32DHNNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050
RCB33DHADSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB33DHBSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB32DHNTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050
RCB33DHATSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB32DHLTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050
RCB32DHNRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050
RCB33DHANSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB33DHBDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB32DHRRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050
RCB32DHLRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050
RCB33DHBRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB32DHRNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.