- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfMaklumat alam sekitar
Sullins Connector Solutions REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $8.08 | $8.08 |
Spesifikasi teknologi RBA24DTMI
Spesifikasi Teknikal Sullins Connector Solutions - RBA24DTMI, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Sullins Connector Solutions - RBA24DTMI
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| penamatan | Solder |
| Siri | - |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.125' (3.18mm) |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 24 |
| Bilangan Jawatan | 48 |
| pemasangan Jenis | Through Hole, Right Angle |
| Bahan - Insulation | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| jantina | Female |
| flange Ciri | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| ciri-ciri | - |
| Jenis hubungan | Loop Bellows |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | Green |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.062' (1.57mm) |
| Nombor produk asas | RBA24 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Sullins Connector Solutions RBA24DTMI.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RBA24DTMS | RBA24DTMT | RBA24DTMH | RBA24DTKI-S288 |
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Baca Out | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Ketebalan kad | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| flange Ciri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| jantina | - | - | - | - |
| Jenis kad | - | - | - | - |
Muat turun RBA24DTMI PDF datasheets dan dokumentasi Sullins Connector Solutions untuk RBA24DTMI - Sullins Connector Solutions.
RBA24DTKISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.125
RBA28DCBHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.125
RBA24DTKN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.125
RBA24DTKTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.125
RBA24DTKT-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.125
RBA24DTMTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.125
RBA250N10CHPF-4UA02#GB0Renesas Electronics America IncMP-25LZU
RBA24DTKSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.125
RBA24DTMDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.125
RBA28DCBDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.125
RBA24DTKNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.125
RBA250N04AHPF-4UA01#GB0Renesas Electronics America IncPOWER TRS2 AUTOMOTIVE MOS MP-25L
RBA24DTMNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.125
RBA24DTKI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.125
RBA28DCBISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.125
RBA28DCBNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.125
RBA24DTMHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.125
RBA24DTMSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.125Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.