- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfMaklumat alam sekitar
Sullins Connector Solutions REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $10.96 | $10.96 |
Spesifikasi teknologi ABC10DTBD
Spesifikasi Teknikal Sullins Connector Solutions - ABC10DTBD, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Sullins Connector Solutions - ABC10DTBD
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| penamatan | Solder |
| Siri | - |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.100' (2.54mm) |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 150°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 10 |
| Bilangan Jawatan | 20 |
| pemasangan Jenis | Through Hole, Right Angle |
| Bahan - Insulation | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| jantina | Female |
| flange Ciri | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| ciri-ciri | - |
| Jenis hubungan | Loop Bellows |
| Hubungi bahan | Beryllium Copper |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | - |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.062' (1.57mm) |
| Nombor produk asas | ABC10 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Sullins Connector Solutions ABC10DTBD.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | ABC10DTBD-S273 | ABC10DTBD-S189 | ABC10DTBD-S664 | ABC10DTBI-S189 |
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| flange Ciri | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pitch | - | - | - | - |
| Jenis kad | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Ketebalan kad | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| jantina | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| penamatan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Baca Out | - | - | - | - |
Muat turun ABC10DTBD PDF datasheets dan dokumentasi Sullins Connector Solutions untuk ABC10DTBD - Sullins Connector Solutions.
ABC10DTBI-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ABC10DTAS-S328Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ABC10DTATSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ABC10DTBD-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ABC10DTAT-S273Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ABC10DTAZ-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ABC10DTAZ-S273Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ABC10DTBN-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ABC10DTBD-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ABC10DTAZSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ABC10DTBH-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ABC10DTAS-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ABC10DTAT-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ABC10DTBHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ABC10DTBISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ABC10DTBNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ABC10DTAT-S664Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ABC10DTBD-S273Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.