- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
RNCF Series Datasheet.pdfNombor bahagian PCN
Global Part Number 9/Aug/2010.pdfHTML Datasheet
Resistor Packaging Spec.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.112 | $0.11 |
Spesifikasi teknologi RNCF0805CKE10K0
Spesifikasi Teknikal Stackpole Electronics Inc - RNCF0805CKE10K0, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Stackpole Electronics Inc - RNCF0805CKE10K0
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Stackpole Electronics, Inc. |
| Toleransi | ±0.25% |
| suhu Pekali | ±25ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 0805 |
| Saiz / Dimensi | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Siri | RNCF |
| Mod panel | 10 kOhms |
| penilaian | AEC-Q200 |
| Kuasa (Watt) | 0.125W, 1/8W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 0805 (2012 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 155°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| ciri-ciri | Automotive AEC-Q200 |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Thin Film |
| Nombor produk asas | RNCF0805C |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Stackpole Electronics Inc RNCF0805CKE10K0.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RNCF0805CKE1K00 | RNCF0805CKC10K0 | RNCF0805CTE100K | RNCF0805CTC10K0 |
| Pengeluar | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| penilaian | - | - | - | - |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| komposisi | - | - | - | - |
Muat turun RNCF0805CKE10K0 PDF datasheets dan dokumentasi Stackpole Electronics Inc untuk RNCF0805CKE10K0 - Stackpole Electronics Inc.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.