- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.036 | $0.04 |
Spesifikasi teknologi RMCF2512FT1M00
Spesifikasi Teknikal Stackpole Electronics, Inc. - RMCF2512FT1M00, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Stackpole Electronics, Inc. - RMCF2512FT1M00
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Stackpole Electronics, Inc. |
| Toleransi | ±1% |
| suhu Pekali | ±100ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 2512 |
| Saiz / Dimensi | 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) |
| Siri | RMCF |
| Mod panel | 1 MOhms |
| Kuasa (Watt) | 1W |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 2512 (6432 Metric) |
| Nama lain | RMCF 1 1M 1% R RMCF11M1%R RMCF11M1%R-ND RMCF11MFR RMCF11MFR-ND RMCF2512FT1M00-ND RMCF2512FT1M00TR |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 155°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pengilang Standard Lead Time | 22 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| ciri-ciri | Automotive AEC-Q200 |
| Kadar kegagalan | - |
| Penerangan terperinci | 1 MOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film |
| komposisi | Thick Film |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Lead percuma / RoHS Compliant |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Stackpole Electronics, Inc. RMCF2512FT1M00.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RMCF2512FT1M05 | RMCF2512FT1M10 | RMCF2512FT1M02 | RMCF2512FT1M07 |
| Pengeluar | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| pembungkusan | - | - | - | - |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Penerangan terperinci | - | - | - | - |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pengilang Standard Lead Time | - | - | - | - |
| Nama lain | - | - | - | - |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | - | - | - | - |
| komposisi | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Muat turun RMCF2512FT1M00 PDF datasheets dan dokumentasi Stackpole Electronics, Inc. untuk RMCF2512FT1M00 - Stackpole Electronics, Inc..
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.