- Jess***Jones
- 2026/04/17
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $10.21 | $10.21 |
Spesifikasi teknologi SIT8918AEL7-25S
Spesifikasi Teknikal SiTime - SIT8918AEL7-25S, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan SiTime - SIT8918AEL7-25S
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | SiTime |
| Voltan - Bekalan | 2.5V |
| Jenis | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Saiz / Dimensi | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Siri | SiT8918 |
| penilaian | - |
| Jenis Programmable | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pengeluaran | LVCMOS |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Tinggi | 0.032" (0.80mm) |
| fungsi | Standby |
| Kekerapan Kestabilan (Jumlah) | - |
| kekerapan kestabilan | ±20ppm |
| Penerangan terperinci | XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead |
| Semasa - Bekalan (Max) | 4.5mA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | 5.5µA |
| Resonator Base | MEMS |
| Terdapat Julat frekuensi | 1MHz ~ 110MHz |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Lead percuma / RoHS Compliant |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan SiTime SIT8918AEL7-25S.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SIT8918AEL7-25N | SIT8918AEL7-28S | SIT8918AEL7-25E | SIT8918AEL7-18S |
| Pengeluar | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| Tinggi | - | - | - | - |
| Penerangan terperinci | - | - | - | - |
| Terdapat Julat frekuensi | - | - | - | - |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Resonator Base | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | - | - | - | - |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| fungsi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kekerapan Kestabilan (Jumlah) | - | - | - | - |
| Jenis Programmable | - | - | - | - |
Muat turun SIT8918AEL7-25S PDF datasheets dan dokumentasi SiTime untuk SIT8918AEL7-25S - SiTime.
SIT8918AEL7-30ESiTimeOSC MEMS
SIT8918AEL3-XXESiTimeOSC MEMS
SIT8918AEL7-25NSiTimeOSC MEMS
SIT8918AEL7-18NSiTimeOSC MEMS
SIT8918AEL3-XXNSiTimeOSC MEMS
SIT8918AEL7-33ESiTimeOSC MEMS
SIT8918AEL7-28ESiTimeOSC MEMS
SIT8918AEL7-18ESiTimeOSC MEMS
SIT8918AEL7-33SSiTimeOSC MEMS
SIT8918AEL7-30NSiTimeOSC MEMS
SIT8918AEL3-XXSSiTimeOSC MEMS
SIT8918AEL7-30SSiTimeOSC MEMS
SIT8918AEL3-33SSiTimeOSC MEMS
SIT8918AEL7-25ESiTimeOSC MEMS
SIT8918AEL7-33NSiTimeOSC MEMS
SIT8918AEL7-28SSiTimeOSC MEMS
SIT8918AEL7-28NSiTimeOSC MEMS
SIT8918AEL7-18SSiTimeOSC MEMSAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.