- Jess***Jones
- 2026/04/17
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.597 | $0.60 |
Spesifikasi teknologi SIT8008BC-23-25E-12.000000E
Spesifikasi Teknikal SiTime - SIT8008BC-23-25E-12.000000E, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan SiTime - SIT8008BC-23-25E-12.000000E
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | SiTime |
| Voltan - Bekalan | 2.5V |
| Jenis | XO (Standard) |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Siri | SiT8008B |
| penilaian | - |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pengeluaran | HCMOS, LVCMOS |
| Nama lain | SIT8008BC-23-25E-12.00000E SIT8008BC-23-25E-12.00000E-ND |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 70°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pengilang Standard Lead Time | 8 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| fungsi | Enable/Disable |
| kekerapan kestabilan | ±50ppm |
| kekerapan | 12MHz |
| Penerangan terperinci | 12MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Semasa - Bekalan (Max) | 4.2mA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | 4.2mA |
| Resonator Base | MEMS |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Lead percuma / RoHS Compliant |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan SiTime SIT8008BC-23-25E-12.000000E.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SIT8008BC-23-25E-10.000000E | SIT8008BC-23-25E-12.000000D | SIT8008BC-23-25E-12.000000 | SIT8008BC-23-25E-25.000000E |
| Pengeluar | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| kekerapan | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pengilang Standard Lead Time | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | - | - | - | - |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
| Resonator Base | - | - | - | - |
| Penerangan terperinci | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| fungsi | - | - | - | - |
| Nama lain | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| pembungkusan | - | - | - | - |
Muat turun SIT8008BC-23-25E-12.000000E PDF datasheets dan dokumentasi SiTime untuk SIT8008BC-23-25E-12.000000E - SiTime.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.