- Jess***Jones
- 2026/04/17
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.664 | $0.66 |
Spesifikasi teknologi SIT8008AC-12-33E-13.560000D
Spesifikasi Teknikal SiTime - SIT8008AC-12-33E-13.560000D, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan SiTime - SIT8008AC-12-33E-13.560000D
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | SiTime |
| Voltan - Bekalan | 3.3V |
| Jenis | XO (Standard) |
| Saiz / Dimensi | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Siri | SiT8008 |
| penilaian | - |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pengeluaran | LVCMOS |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 70°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| fungsi | Enable/Disable |
| kekerapan kestabilan | ±25ppm |
| kekerapan | 13.56MHz |
| Penerangan terperinci | 13.56MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Semasa - Bekalan (Max) | 4.5mA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | 4.2mA |
| Resonator Base | MEMS |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Lead percuma / RoHS Compliant |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan SiTime SIT8008AC-12-33E-13.560000D.
| Atribut produk | ![]() |
|
|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SIT8008AC-12-33E-13.560000D | 806-013-ZR22-5SBCA |
| Pengeluar | SiTime | Glenair |
| Voltan - Bekalan | 3.3V | - |
| Siri | SiT8008 | * |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.032" (0.80mm) | - |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead | - |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 70°C | - |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) | - |
| Semasa - Bekalan (Max) | 4.5mA | - |
| Resonator Base | MEMS | - |
| fungsi | Enable/Disable | - |
| Penerangan terperinci | 13.56MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead | - |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) | - |
| kekerapan kestabilan | ±25ppm | - |
| Jenis | XO (Standard) | - |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | 4.2mA | - |
| Saiz / Dimensi | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) | - |
| pemasangan Jenis | Surface Mount | - |
| penilaian | - | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant | - |
| Pengeluaran | LVCMOS | - |
| kekerapan | 13.56MHz | - |
Muat turun SIT8008AC-12-33E-13.560000D PDF datasheets dan dokumentasi SiTime untuk SIT8008AC-12-33E-13.560000D - SiTime.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.