- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
SiT1618.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.815 | $0.82 |
Spesifikasi teknologi SIT1618AE-22-33S-40.000000E
Spesifikasi Teknikal SiTime - SIT1618AE-22-33S-40.000000E, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan SiTime - SIT1618AE-22-33S-40.000000E
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | SiTime |
| Voltan - Bekalan | 3.3V |
| Jenis | XO (Standard) |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Siri | SiT1618 |
| penilaian | - |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pengeluaran | LVCMOS, LVTTL |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| fungsi | Standby (Power Down) |
| kekerapan kestabilan | ±25ppm |
| kekerapan | 40MHz |
| Penerangan terperinci | 40MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead |
| Semasa - Bekalan (Max) | 4.7mA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | 8.5µA |
| Resonator Base | MEMS |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Lead percuma / RoHS Compliant |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan SiTime SIT1618AE-22-33S-40.000000E.
| Atribut produk | ||
|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SIT1618AE-22-33S-40.000000E | B32774X0705K000 |
| Pengeluar | SiTime | EPCOS - TDK Electronics |
| penilaian | - | - |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) | - |
| Siri | SiT1618 | B32774X |
| Penerangan terperinci | 40MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead | - |
| Resonator Base | MEMS | - |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C | -40°C ~ 105°C |
| kekerapan | 40MHz | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.032" (0.80mm) | 1.437" (36.50mm) |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead | Radial |
| Pengeluaran | LVCMOS, LVTTL | - |
| fungsi | Standby (Power Down) | - |
| pemasangan Jenis | Surface Mount | Through Hole |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) | - |
| Jenis | XO (Standard) | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant | - |
| kekerapan kestabilan | ±25ppm | - |
| Semasa - Bekalan (Max) | 4.7mA | - |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | 8.5µA | - |
| Voltan - Bekalan | 3.3V | - |
Muat turun SIT1618AE-22-33S-40.000000E PDF datasheets dan dokumentasi SiTime untuk SIT1618AE-22-33S-40.000000E - SiTime.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.