- Jess***Jones
- 2026/04/17
Spesifikasi teknologi TA45-ABFRSZ05C0-AZM10
Spesifikasi Teknikal SCHURTER Inc. - TA45-ABFRSZ05C0-AZM10, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan SCHURTER Inc. - TA45-ABFRSZ05C0-AZM10
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Schurter |
| Voltan Rating - DC | 60 V |
| Voltan Rating - AC | 240 V |
| Siri | TA45-2R |
| Pakej | Box |
| Bilangan Poles | 2 |
| pemasangan Jenis | Panel Mount, Snap-In |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan Illumination (nominal) | - |
| Illumination | None |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 50mA |
| Jenis Breaker | Thermal |
| Nombor produk asas | TA45-ABFRS |
| Agensi kelulusan | CSA C22.2 No 235, IEC60934, GB17701, UL1077 |
| Jenis penggerak | Rocker |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan SCHURTER Inc. TA45-ABFRSZ05C0-AZM10.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | TA45-ABFRSZ05C0-AZM13 | TA45-ABFRSZ05C0-AZM14 | TA45-ABFRSZ05C0-AZM02 | TA45-ABFRSZ05C0-AZM11 |
| Pengeluar | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Bilangan Poles | - | - | - | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Illumination | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jenis Breaker | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
TA45-ABFRSZ05C0-AZM14SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
TA45-ABFRSJ28C0-AZM12SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
TA45-ABFRSZ05C0-AZM02SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
TA45-ABFRT030C0SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
TA45-ABFRSJ28C0-AZM14SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
TA45-ABFRSZ05C0-AZM11SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
TA45-ABFRT030C0-AZM01SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
TA45-ABFRSJ28C0-AZM10SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
TA45-ABFRT030C0-AZM03SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
TA45-ABFRSJ28C0-AZM11SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
TA45-ABFRSZ05C0-AZM12SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
TA45-ABFRSZ05C0SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
TA45-ABFRSJ28C0-AZM13SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
TA45-ABFRT030C0-AZM02SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
TA45-ABFRT030C0-AZM10SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
TA45-ABFRSZ05C0-AZM01SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
TA45-ABFRSZ05C0-AZM03SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
TA45-ABFRSZ05C0-AZM13SCHURTER Inc.TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKERAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.