- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
CPS Series Datasheet.pdfSpesifikasi teknologi CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1048-S
Spesifikasi Teknikal SCHURTER Inc. - CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1048-S, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan SCHURTER Inc. - CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1048-S
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Schurter |
| Voltan Rating - DC | 60 V |
| Voltan Rating - AC | 42 V |
| Jenis | Capacitive, Illuminated |
| Style penamatan | Wire Leads |
| Tukar Fungsi | Off-Mom |
| Siri | CPS |
| Panel cutout Ukuran | Circular - 19.10mm Dia |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 60°C |
| pemasangan Jenis | Panel Mount, Front |
| Life mekanikal | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Perlindungan Ingress | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltan Illumination (nominal) | 5 ~ 28 VDC |
| Illumination Jenis Warna | LED, Red/White |
| ciri-ciri | Ceramic Actuator, Finger Guide |
| Life elektrik | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 100mA (AC/DC) |
| Warna - Penggerak / Cap | Clear (White Filter/Diffuser) |
| Circuit | SPST-NO |
| Nombor produk asas | CPS19-NO |
| Jenis penggerak | Round, Button, Flush |
| penggerak Penandaan | Arrow, Left |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Vendor Undefined |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan SCHURTER Inc. CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1048-S.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1042-S | CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1045-S | CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1047-S | CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1044-S |
| Pengeluar | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Warna - Penggerak / Cap | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Life mekanikal | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| Life elektrik | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| penggerak Penandaan | - | - | - | - |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
| Illumination Jenis Warna | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jenis | - | - | - | - |
| Panel cutout Ukuran | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
Muat turun CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1048-S PDF datasheets dan dokumentasi SCHURTER Inc. untuk CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1048-S - SCHURTER Inc..
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1045-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1051-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1039-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1047-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1044-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1046-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1043-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1041-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1055-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1053-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1049-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1054-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1050-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1056-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1040-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1057-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1052-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1042-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42VAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.