- Jess***Jones
- 2026/04/17
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $8.44 | $8.44 |
Spesifikasi teknologi ZW-20-13-L-D-650-200
Spesifikasi Teknikal Samtec Inc. - ZW-20-13-L-D-650-200, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Samtec Inc. - ZW-20-13-L-D-650-200
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Samtec, Inc. |
| penamatan | Solder |
| Siri | Flex Stack, ZW |
| Jarak Row | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 40 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang - Tail | 0.200" (5.080mm) |
| Panjang - Stack Tinggi | 0.650" (16.510mm) |
| Panjang - Post (mengawan) | 0.380" (9.652mm) |
| Panjang - Keseluruhan Pin | 1.230" (31.242mm) |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | Gold |
| warna | Black |
| Nombor produk asas | ZW-20-13 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Samtec Inc. ZW-20-13-L-D-650-200.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | ZW-20-13-L-D-765-200 | ZW-20-13-L-D-750-250 | ZW-20-13-L-D-360-290 | ZW-20-13-L-D-810-260 |
| Pengeluar | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Panjang - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Panjang - Tail | - | - | - | - |
| Panjang - Stack Tinggi | - | - | - | - |
| Panjang - Keseluruhan Pin | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jarak Row | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| warna | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | - | - | - | - |
Muat turun ZW-20-13-L-D-650-200 PDF datasheets dan dokumentasi Samtec Inc. untuk ZW-20-13-L-D-650-200 - Samtec Inc..
ZW-20-13-G-S-852-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POS
ZW-20-13-L-D-865-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 40POS
ZW-20-13-L-D-750-250Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 40POS
ZW-20-13-L-D-765-200Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 40POS
ZW-20-13-L-D-360-290Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 40POS
ZW-20-13-S-D-785-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 40POS
ZW-20-13-L-D-730-195Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 40POS
ZW-20-13-S-D-485-150Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 40POS
ZW-20-13-G-S-860-185Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POS
ZW-20-13-G-S-860-100Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POS
ZW-20-13-G-S-745-372Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POS
ZW-20-13-G-S-800-310Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POS
ZW-20-13-L-D-810-260Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 40POS
ZW-20-13-G-S-737-170Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POS
ZW-20-13-G-S-852-128Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POS
ZW-20-13-S-D-790-150Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 40POS
ZW-20-13-L-S-625-405Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POS
ZW-20-13-G-S-850-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 20POSAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.