- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
HTSW, TSW Series Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $4.024 | $4.02 |
Spesifikasi teknologi TSW-120-05-G-D
Spesifikasi Teknikal Samtec Inc. - TSW-120-05-G-D, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Samtec Inc. - TSW-120-05-G-D
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Samtec, Inc. |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Board or Cable |
| menyelubungi | Unshrouded |
| Siri | TSW |
| Row Jarak - Mengawan | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mengawan | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Bulk |
| Secara keseluruhan Cara Negara | 0.335" (8.51mm) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 40 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Tinggi | 0.100" (2.54mm) |
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - |
| Jenis hubungan | Male Pin |
| Hubungi bentuk | Square |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Cara Negara - Post | 0.130" (3.30mm) |
| Cara Negara - Mengawan | 0.105" (2.67mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | 3.00µin (0.076µm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | 10.0µin (0.25µm) |
| Cara Selesai - Post | Gold |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Header |
| Nombor produk asas | TSW-120 |
| aplikasi | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Samtec Inc. TSW-120-05-G-D.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | TSW-120-05-S-D | TSW-120-05-G-S | TSW-120-05-G-T | TSW-120-05-T-D |
| Pengeluar | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| penebat Warna | - | - | - | - |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Cara Negara - Post | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Style | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Post | - | - | - | - |
| Hubungi bentuk | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Berbeza Penghantaran Data | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - | - | - |
| Cara Negara - Mengawan | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| menyelubungi | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Mengawan menyusun Heights | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan Sarat | - | - | - | - |
| Row Jarak - Mengawan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Pitch - Mengawan | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
Muat turun TSW-120-05-G-D PDF datasheets dan dokumentasi Samtec Inc. untuk TSW-120-05-G-D - Samtec Inc..
TSW-120-05-G-TSamtec Inc.CONN HDR .100" 60POS
TSW-119-27-G-DSamtec Inc.CONN HDR .100" 38POS
TSW-120-05-S-D-LLSamtec Inc.CONN HDR .100" 40POS
TSW-119-30-G-DSamtec Inc.CONN HDR .100" 38POS
TSW-119-30-G-D-RASamtec Inc.CONN HDR .100" 38POSAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.