- Jess***Jones
- 2026/04/17
Spesifikasi teknologi TMMH-141-04-TM-T
Spesifikasi Teknikal Samtec Inc. - TMMH-141-04-TM-T, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Samtec Inc. - TMMH-141-04-TM-T
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Samtec, Inc. |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Board or Cable |
| menyelubungi | Unshrouded |
| Siri | TMMH |
| Row Jarak - Mengawan | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Mengawan | 0.079" (2.00mm) |
| Pakej | Bulk |
| Secara keseluruhan Cara Negara | 0.255" (6.48mm) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 105°C |
| Bilangan Baris | 3 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 123 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Tinggi | 0.079" (2.00mm) |
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - |
| Jenis hubungan | Male Pin |
| Hubungi bentuk | Square |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Cara Negara - Post | 0.101" (2.57mm) |
| Cara Negara - Mengawan | 0.075" (1.90mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - |
| Cara Selesai - Post | Tin |
| Cara Selesai - Mengawan | Tin |
| Jenis penyambung | Header, Cuttable |
| Nombor produk asas | TMMH-141 |
| aplikasi | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Samtec Inc. TMMH-141-04-TM-T.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
|---|---|---|
| Nombor Bahagian | TMMH-141-04-TM-T | 4946.8 |
| Pengeluar | Samtec Inc. | Conta-Clip, Inc. |
| ciri-ciri | - | - |
| Jenis Fastening | Push-Pull | - |
| Cara Selesai - Post | Tin | - |
| Mengawan menyusun Heights | - | - |
| Cara Negara - Post | 0.101" (2.57mm) | - |
| Style | Board to Board or Cable | - |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 | - |
| Hubungi bentuk | Square | - |
| Cara Negara - Mengawan | 0.075" (1.90mm) | - |
| Bilangan Jawatan Sarat | All | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - |
| Nombor produk asas | TMMH-141 | - |
| Jenis penyambung | Header, Cuttable | - |
| penebat Tinggi | 0.079" (2.00mm) | - |
| Penilaian voltan | - | - |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Liquid Crystal Polymer (LCP) | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - |
| pemasangan Jenis | Through Hole | - |
| Row Jarak - Mengawan | 0.079" (2.00mm) | - |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 105°C | - |
| Secara keseluruhan Cara Negara | 0.255" (6.48mm) | - |
| Pitch - Mengawan | 0.079" (2.00mm) | - |
| menyelubungi | Unshrouded | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - |
| Bilangan Jawatan | 123 | - |
| aplikasi | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - |
| Siri | TMMH | MC |
| Bilangan Baris | 3 | - |
| penebat Warna | Black | - |
| Jenis hubungan | Male Pin | - |
| Cara Selesai - Mengawan | Tin | - |
| Pakej | Bulk | Box |
| penamatan | Solder | - |
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.