- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
HW (SM) Series Datasheet.pdfSpesifikasi teknologi HW-05-20-G-D-830-SM-LC
Spesifikasi Teknikal Samtec Inc. - HW-05-20-G-D-830-SM-LC, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Samtec Inc. - HW-05-20-G-D-830-SM-LC
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Samtec, Inc. |
| penamatan | Solder |
| Siri | Flex Stack, HW |
| Jarak Row | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 10 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang - Tail | - |
| Panjang - Stack Tinggi | 0.830" (21.082mm) |
| Panjang - Post (mengawan) | 0.235" (5.969mm) |
| Panjang - Keseluruhan Pin | 1.065" (27.051mm) |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | Gold |
| warna | Black |
| Nombor produk asas | HW-05-20 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Samtec Inc. HW-05-20-G-D-830-SM-LC.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | HW-05-20-G-D-825-SM-LC | HW-05-20-G-D-830-SM | HW-05-20-G-D-860-SM-A | HW-05-20-G-D-810-SM-A |
| Pengeluar | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec, Inc. |
| Panjang - Keseluruhan Pin | - | - | - | - |
| Jarak Row | - | - | - | - |
| Panjang - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Panjang - Tail | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Panjang - Stack Tinggi | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | - | - | - | - |
Muat turun HW-05-20-G-D-830-SM-LC PDF datasheets dan dokumentasi Samtec Inc. untuk HW-05-20-G-D-830-SM-LC - Samtec Inc..
HW-05-20-G-D-810-SM-ASamtec, Inc..025 BOARD SPACERS
HW-05-20-G-D-825-SM-LCSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-20-G-D-830-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-20-G-D-827-SMSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 10POS
HW-05-20-G-D-875-SMSamtec, Inc..025 BOARD SPACERS
HW-05-20-G-D-975-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-20-G-D-787-236Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
HW-05-20-G-S-250-SMSamtec Inc.CONN HDR 5POS 0.1 STACK SMD GOLD
HW-05-20-G-D-835-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-20-G-Q-230-120Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
HW-05-20-G-D-910-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-20-G-Q-200-055Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
HW-05-20-G-D-860-SM-ASamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-20-G-D-787-SMSamtec, Inc..025 BOARD SPACERS
HW-05-20-G-D-875-100Samtec, Inc..025 BOARD SPACERS
HW-05-20-G-D-825-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-20-G-D-822-060Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
HW-05-20-G-D-795-100Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/HAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.