- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Spesifikasi teknologi FW-45-04-G-D-425-075
Spesifikasi Teknikal Samtec Inc. - FW-45-04-G-D-425-075, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Samtec Inc. - FW-45-04-G-D-425-075
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Samtec, Inc. |
| penamatan | Solder |
| Siri | Flex Stack, FW |
| Jarak Row | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 90 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang - Tail | 0.090" (2.286mm) |
| Panjang - Stack Tinggi | 0.425" (10.800mm) |
| Panjang - Post (mengawan) | 0.075" (1.905mm) |
| Panjang - Keseluruhan Pin | 0.590" (14.986mm) |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | Gold |
| warna | Black |
| Nombor produk asas | FW-45-04 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Samtec Inc. FW-45-04-G-D-425-075.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | FW-45-04-G-D-425-065 | FW-45-04-G-D-425-100 | FW-45-04-G-D-350-075 | FW-45-04-G-D-250-100 |
| Pengeluar | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Panjang - Keseluruhan Pin | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Panjang - Tail | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Jarak Row | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Panjang - Stack Tinggi | - | - | - | - |
| Panjang - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Muat turun FW-45-04-G-D-425-075 PDF datasheets dan dokumentasi Samtec Inc. untuk FW-45-04-G-D-425-075 - Samtec Inc..
FW-45-04-L-D-200-100Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/H
FW-45-04-L-D-200-065Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/H
FW-45-04-G-D-577-090Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/H
FW-45-04-G-D-500-085Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/H
FW-45-04-G-D-515-090Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/H
FW-45-04-G-D-425-065Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/H
FW-45-04-G-D-255-155Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/H
FW-45-04-G-D-630-080Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/H
FW-45-04-L-D-200-075Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/H
FW-45-04-G-D-310-100Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/H
FW-45-04-G-D-252-150Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/H
FW-45-04-G-D-425-100Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/H
FW-45-04-G-D-350-100Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/H
FW-45-04-G-D-525-090Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/H
FW-45-04-G-D-350-075Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/H
FW-45-04-G-D-290-155Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/H
FW-45-04-G-D-350-065Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/H
FW-45-04-G-D-250-100Samtec Inc.CONN HDR 90POS 0.05 STACK T/HAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.