- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
FW Series SMT Double Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $6.878 | $6.88 |
Spesifikasi teknologi FW-18-03-G-D-223-075-ES-A-P-TR
Spesifikasi Teknikal Samtec Inc. - FW-18-03-G-D-223-075-ES-A-P-TR, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Samtec Inc. - FW-18-03-G-D-223-075-ES-A-P-TR
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Samtec, Inc. |
| penamatan | Solder |
| Siri | Flex Stack, FW |
| Jarak Row | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 36 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang - Tail | - |
| Panjang - Stack Tinggi | 0.223" (5.664mm) |
| Panjang - Post (mengawan) | 0.075" (1.905mm) |
| Panjang - Keseluruhan Pin | 0.298" (7.569mm) |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | Gold |
| warna | Black |
| Nombor produk asas | FW-18-03 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Samtec Inc. FW-18-03-G-D-223-075-ES-A-P-TR.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | FW-18-03-G-D-223-075-ES-A-TR | FW-18-03-G-D-223-075-ES-A | FW-18-03-G-D-218-075-ES-A-P | FW-18-03-G-D-218-075-ES-A |
| Pengeluar | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Panjang - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| penamatan | - | - | - | - |
| Panjang - Tail | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Panjang - Keseluruhan Pin | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Panjang - Stack Tinggi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jarak Row | - | - | - | - |
Muat turun FW-18-03-G-D-223-075-ES-A-P-TR PDF datasheets dan dokumentasi Samtec Inc. untuk FW-18-03-G-D-223-075-ES-A-P-TR - Samtec Inc..
FW-18-03-G-D-216-081Samtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMD
FW-18-03-G-D-223-070Samtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMD
FW-18-03-G-D-218-075-ES-ASamtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMD
FW-18-03-G-D-224-176Samtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMD
FW-18-03-G-D-215-185-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMD
FW-18-03-G-D-218-075-ES-A-PSamtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMD
FW-18-03-G-D-225-175-ASamtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMD
FW-18-03-G-D-230-140Samtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMD
FW-18-03-G-D-224-078-ASamtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMD
FW-18-03-G-D-216-081-ASamtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMD
FW-18-03-G-D-223-075Samtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMD
FW-18-03-G-D-233-075Samtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMD
FW-18-03-G-D-223-075-ES-A-TRSamtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMD
FW-18-03-G-D-215-185-TRSamtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMD
FW-18-03-G-D-225-175Samtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMD
FW-18-03-G-D-228-065-ES-ASamtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMD
FW-18-03-G-D-224-078Samtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMD
FW-18-03-G-D-223-075-ES-ASamtec Inc.CONN HDR 36POS 0.05 STACK SMDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.