- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
DW,EW,ZW,HW Series Datasheet.pdfSpesifikasi teknologi DW-41-13-F-S-960
Spesifikasi Teknikal Samtec Inc. - DW-41-13-F-S-960, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Samtec Inc. - DW-41-13-F-S-960
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Samtec, Inc. |
| penamatan | Solder |
| Siri | Flex Stack, DW |
| Jarak Row | - |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan | 41 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang - Tail | 0.110" (2.794mm) |
| Panjang - Stack Tinggi | 0.960" (24.384mm) |
| Panjang - Post (mengawan) | 0.160" (4.064mm) |
| Panjang - Keseluruhan Pin | 1.230" (31.242mm) |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | 3.00µin (0.076µm) |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | Gold |
| warna | Black |
| Nombor produk asas | DW-41-13 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Samtec Inc. DW-41-13-F-S-960.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | DW-41-13-F-S-920 | DW-41-13-F-S-930 | DW-41-13-F-S-970 | DW-41-13-F-S-965 |
| Pengeluar | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Jarak Row | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Panjang - Tail | - | - | - | - |
| Panjang - Keseluruhan Pin | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Panjang - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Panjang - Stack Tinggi | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Muat turun DW-41-13-F-S-960 PDF datasheets dan dokumentasi Samtec Inc. untuk DW-41-13-F-S-960 - Samtec Inc..
DW-41-14-F-D-1080Samtec Inc.CONN HDR 82POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-955Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-970Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-940Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-14-F-D-1070Samtec Inc.CONN HDR 82POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-920Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-915Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-14-F-D-1075Samtec Inc.CONN HDR 82POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-950Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-975Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-14-F-D-1085Samtec Inc.CONN HDR 82POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-965Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-14-F-D-1095Samtec Inc.CONN HDR 82POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-925Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-930Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-14-F-D-1090Samtec Inc.CONN HDR 82POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-935Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/H
DW-41-13-F-S-945Samtec Inc.CONN HDR 41POS 0.1 STACK T/HAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.