- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $6.33 | $6.33 |
Spesifikasi teknologi DW-15-13-L-D-945
Spesifikasi Teknikal Samtec Inc. - DW-15-13-L-D-945, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Samtec Inc. - DW-15-13-L-D-945
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Samtec, Inc. |
| penamatan | Solder |
| Siri | Flex Stack, DW |
| Jarak Row | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 30 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang - Tail | 0.110" (2.794mm) |
| Panjang - Stack Tinggi | 0.945" (24.003mm) |
| Panjang - Post (mengawan) | 0.175" (4.445mm) |
| Panjang - Keseluruhan Pin | 1.230" (31.242mm) |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | Gold |
| warna | Black |
| Nombor produk asas | DW-15-13 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Samtec Inc. DW-15-13-L-D-945.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | DW-15-13-L-D-845 | DW-15-13-L-Q-450 | DW-15-13-L-D-885 | DW-15-13-S-D-450 |
| Pengeluar | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Panjang - Tail | - | - | - | - |
| Panjang - Keseluruhan Pin | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Jarak Row | - | - | - | - |
| Panjang - Stack Tinggi | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Panjang - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| warna | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
Muat turun DW-15-13-L-D-945 PDF datasheets dan dokumentasi Samtec Inc. untuk DW-15-13-L-D-945 - Samtec Inc..
DW-15-13-S-D-400Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
DW-15-13-L-D-875Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
DW-15-13-L-D-700-LLSamtec Inc.CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
DW-15-13-L-D-770Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
DW-15-13-L-Q-200Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
DW-15-13-S-D-1120Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
DW-15-13-L-Q-400Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
DW-15-13-L-D-850Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
DW-15-13-S-D-450Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
DW-15-13-L-D-866Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
DW-15-13-S-D-200Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
DW-15-13-L-S-750Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-15-13-L-D-885Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
DW-15-13-L-D-845Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 30POS
DW-15-13-L-D-800Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
DW-15-13-L-S-720Samtec, Inc..025" BOARD SPACERS
DW-15-13-L-Q-450Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/H
DW-15-13-L-D-862Samtec Inc.CONN HDR 30POS 0.1 STACK T/HAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.