- Jess***Jones
- 2026/04/17
Spesifikasi teknologi DW-02-09-L-D-420
Spesifikasi Teknikal Samtec Inc. - DW-02-09-L-D-420, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Samtec Inc. - DW-02-09-L-D-420
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Samtec, Inc. |
| penamatan | Solder |
| Siri | Flex Stack, DW |
| Jarak Row | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch | 0.100' (2.54mm) |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 4 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Panjang - Tail | 0.110' (2.794mm) |
| Panjang - Stack Tinggi | 0.420' (10.668mm) |
| Panjang - Post (mengawan) | 0.200' (5.080mm) |
| Panjang - Keseluruhan Pin | 0.730' (18.542mm) |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | Gold |
| warna | Black |
| Nombor produk asas | DW-02-09 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Samtec Inc. DW-02-09-L-D-420.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | DW-02-09-L-D-410 | DW-02-09-L-D-430 | DW-02-09-L-D-428 | DW-02-09-L-D-400 |
| Pengeluar | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| penamatan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
| Panjang - Stack Tinggi | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Panjang - Keseluruhan Pin | - | - | - | - |
| Panjang - Tail | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| Jarak Row | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pitch | - | - | - | - |
| Panjang - Post (mengawan) | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
Muat turun DW-02-09-L-D-420 PDF datasheets dan dokumentasi Samtec Inc. untuk DW-02-09-L-D-420 - Samtec Inc..
DW-02-09-L-D-375Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-02-09-L-D-536Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-02-09-L-D-380Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-02-09-L-D-430Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-02-09-L-D-395Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-02-09-L-D-428Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-02-09-L-Q-590Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-02-09-L-D-415Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-02-09-L-D-384Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-02-09-L-D-410Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-02-09-L-D-370Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-02-09-L-D-460Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-02-09-L-D-400Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-02-09-L-Q-200Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-02-09-L-D-473Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-02-09-L-D-525Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-02-09-L-D-370-004Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLD
DW-02-09-L-D-604Samtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H GOLDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.