- Jess***Jones
- 2026/04/17
Spesifikasi teknologi RC3225F9313CS
Spesifikasi Teknikal Samsung Electro-Mechanics - RC3225F9313CS, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Samsung Electro-Mechanics - RC3225F9313CS
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Samsung Electro-Mechanics |
| Toleransi | ±1% |
| suhu Pekali | ±100ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 1210 |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.100" W (3.20mm x 2.55mm) |
| Siri | RC |
| Mod panel | 931 kOhms |
| Kuasa (Watt) | 0.333W, 1/3W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 1210 (3225 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 155°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.026" (0.66mm) |
| ciri-ciri | Moisture Resistant |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Thick Film |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Samsung Electro-Mechanics RC3225F9313CS.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RC3225F913CS | RC3225F9311CS | RC3225F9314CS | RC3225F93R1CS |
| Pengeluar | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| komposisi | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Mod panel | - | - | - | - |
Muat turun RC3225F9313CS PDF datasheets dan dokumentasi Samsung Electro-Mechanics untuk RC3225F9313CS - Samsung Electro-Mechanics.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.