- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
SM15T.pdfDokumen lain yang berkaitan
SM15T View All Specifications.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.377 | $0.38 |
| 10+ | $0.317 | $3.17 |
| 30+ | $0.287 | $8.61 |
| 100+ | $0.257 | $25.70 |
Spesifikasi teknologi SM15T150CA
Spesifikasi Teknikal STMicroelectronics - SM15T150CA, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan STMicroelectronics - SM15T150CA
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | STMicroelectronics |
| Voltan - Songsang Standoff (Typ) | 128V |
| Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP | 265V |
| Voltan - Breakdown (Min) | 143V |
| Jenis | Zener |
| Pembekal Peranti Pakej | SMC |
| Siri | SM15T, TRANSIL™ |
| Perlindungan Talian kuasa | No |
| Power - Pulse Peak | 1500W (1.5kW) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | DO-214AB, SMC |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 38A (8/20µs) |
| Kemuatan @ Frequency | - |
| Saluran dwiarah | 1 |
| Nombor produk asas | SM15T150 |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan STMicroelectronics SM15T150CA.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SM15T150CAHE3_A/I | SM15T150CA-M3/57T | SM15T150CAHE3_A/H | SM15T150CAHE3/57T |
| Pengeluar | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Voltan - Breakdown (Min) | - | - | - | - |
| Perlindungan Talian kuasa | - | - | - | - |
| Power - Pulse Peak | - | - | - | - |
| Voltan - Songsang Standoff (Typ) | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jenis | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Kemuatan @ Frequency | - | - | - | - |
| Saluran dwiarah | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Muat turun SM15T150CA PDF datasheets dan dokumentasi STMicroelectronics untuk SM15T150CA - STMicroelectronics.
SM15T150A-TRSTMicroelectronics
SM15T150CA-TRSTMicroelectronicsAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.