- Jess***Jones
- 2026/04/17
Pembungkusan PCN
Label Change-All Devices 01/Dec/2022.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $2.66 | $2.66 |
Spesifikasi teknologi R5F104LJGLA#U0
Spesifikasi Teknikal Renesas Electronics America Inc - R5F104LJGLA#U0, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Renesas Electronics America Inc - R5F104LJGLA#U0
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Renesas Electronics Corporation |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 2.4V ~ 5.5V |
| Pembekal Peranti Pakej | 64-FLGA (5x5) |
| Speed | 32MHz |
| Siri | RL78/G14 |
| RAM Saiz | 24K x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 256KB (256K x 8) |
| Peripherals | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Pakej / Kes | 64-WFLGA |
| Pakej | Tray |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Bilangan I / O | 48 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Saiz EEPROM | 8K x 8 |
| Data Converters | A/D 12x8/10b; D/A 2x8b |
| Saiz Core | 16-Bit |
| Processor Core | RL78 |
| Kesambungan | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| Nombor produk asas | R5F104 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Renesas Electronics America Inc R5F104LJGLA#U0.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | R5F104LJGLA#W0 | R5F104LJGFA#X0 | R5F104LKALA#U0 | R5F104LJGFP#10 |
| Pengeluar | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| RAM Saiz | - | - | - | - |
| Jenis Program Memory | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Peripherals | - | - | - | - |
| Speed | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Saiz Program Memory | - | - | - | - |
| Jenis Oscillator | - | - | - | - |
| Saiz Core | - | - | - | - |
| Saiz EEPROM | - | - | - | - |
| Data Converters | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kesambungan | - | - | - | - |
| Bilangan I / O | - | - | - | - |
| Processor Core | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Muat turun R5F104LJGLA#U0 PDF datasheets dan dokumentasi Renesas Electronics America Inc untuk R5F104LJGLA#U0 - Renesas Electronics America Inc.
R5F104LJGFP#10Renesas Electronics America Inc16BIT MCU RL78/G14 256K 64LQFP -Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.