- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
FemtoClock® NG Ordering Guide.pdfReka bentuk/spesifikasi PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $17.97 | $17.97 |
| 200+ | $6.954 | $1,390.80 |
| 364+ | $6.71 | $2,442.44 |
| 1092+ | $6.59 | $7,196.28 |
Spesifikasi teknologi 8N4Q001EG-1102CDI
Spesifikasi Teknikal Renesas Electronics America Inc - 8N4Q001EG-1102CDI, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Renesas Electronics America Inc - 8N4Q001EG-1102CDI
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Renesas Electronics Corporation |
| Voltan - Bekalan | 3.135V ~ 3.465V |
| Jenis | Clock Oscillator |
| Pembekal Peranti Pakej | 10-CLCC (7x5) |
| Siri | FemtoClock® NG |
| Pakej / Kes | 10-CLCC |
| Pakej | Tray |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| kekerapan | 25MHz, 50MHz, 100MHz, 125MHz |
| Semasa - Bekalan | 160 mA |
| Count | - |
| Nombor produk asas | 8N4Q001 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Renesas Electronics America Inc 8N4Q001EG-1102CDI.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 8N4Q001EG-1102CDI8 | 8N4Q001EG-1103CDI | 8N4Q001EG-1104CDI8 | 8N4Q001EG-1105CDI8 |
| Pengeluar | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jenis | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan | - | - | - | - |
| Count | - | - | - | - |
| kekerapan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Muat turun 8N4Q001EG-1102CDI PDF datasheets dan dokumentasi Renesas Electronics America Inc untuk 8N4Q001EG-1102CDI - Renesas Electronics America Inc.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.