- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Helaian data
QT325S Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.502 | $0.50 |
| 200+ | $0.20 | $40.00 |
| 500+ | $0.194 | $97.00 |
| 1000+ | $0.191 | $191.00 |
Spesifikasi teknologi QT325S-48.000MDHJ-T
Spesifikasi Teknikal QST - QT325S-48.000MDHJ-T, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan QST - QT325S-48.000MDHJ-T
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | QST |
| Jenis | MHz Crystal |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Siri | QT325S |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Mod operasi | Fundamental |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| beban kemuatan | 18pF |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| kekerapan Toleransi | ±20ppm |
| kekerapan kestabilan | ±30ppm |
| kekerapan | 48 MHz |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 50 Ohms |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| HTSUS | 8541.60.0060 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan QST QT325S-48.000MDHJ-T.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | QT325S-48.000MDIJ-T | QT325S-48.000MAHJ-T | QT325S-48.000MDDJ-T | QT325S-48.000MAHV-T |
| Pengeluar | QST | QST | QST | QST |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Mod operasi | - | - | - | - |
| kekerapan | - | - | - | - |
| beban kemuatan | - | - | - | - |
| kekerapan Toleransi | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Muat turun QT325S-48.000MDHJ-T PDF datasheets dan dokumentasi QST untuk QT325S-48.000MDHJ-T - QST.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.