- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
RF Chip Inductors Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.293 | $0.29 |
| 200+ | $0.117 | $23.40 |
| 500+ | $0.113 | $56.50 |
| 1000+ | $0.111 | $111.00 |
Spesifikasi teknologi PE-0402CD680GTG
Spesifikasi Teknikal Pulse Electronics - PE-0402CD680GTG, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Pulse Electronics - PE-0402CD680GTG
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Pulse Electronics |
| Jenis | Drum Core, Wirewound |
| Toleransi | ±2% |
| Pembekal Peranti Pakej | 0402 (1005 Metric) |
| Saiz / Dimensi | 0.047' L x 0.026' W (1.19mm x 0.66mm) |
| perisai | Unshielded |
| Siri | 0402CD |
| penilaian | - |
| Q @ Freq | 18 @ 250MHz |
| Pakej / Kes | 0402 (1005 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Bahan - Teras | Ceramic |
| Frekuensi Induktans - Ujian | 250 MHz |
| inductance | 68 nH |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.024' (0.61mm) |
| Kekerapan - Sendiri salunan | 1.84GHz |
| DC Rintangan (DCR) | 970mOhm Max |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 100 mA |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Pulse Electronics PE-0402CD680GTG.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | PE-0402CD680JTG | PE-0402CD680KTG | PE-0402CD680KTT | PE-0402CD5N6GTG |
| Pengeluar | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| DC Rintangan (DCR) | - | - | - | - |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - | - | - | - |
| Bahan - Teras | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Toleransi | - | - | - | - |
| perisai | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Frekuensi Induktans - Ujian | - | - | - | - |
| Kekerapan - Sendiri salunan | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| inductance | - | - | - | - |
Muat turun PE-0402CD680GTG PDF datasheets dan dokumentasi Pulse Electronics untuk PE-0402CD680GTG - Pulse Electronics.
PE-0402CD680KTGPulse ElectronicsFIXED IND 68NH SMD
PE-0402CD5N6JTTPulse ElectronicsFIXED IND 5.6NH 760MA 83MOHM SMDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.