- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $9.141 | $9.14 |
Spesifikasi teknologi 351-10-120-00-017101
Spesifikasi Teknikal Preci-Dip - 351-10-120-00-017101, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Preci-Dip - 351-10-120-00-017101
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Preci-Dip |
| Penilaian voltan | 150VDC |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Board |
| menyelubungi | Unshrouded |
| Siri | 351 |
| Row Jarak - Mengawan | - |
| Pitch - Mengawan | 0.100' (2.54mm) |
| Pakej | Bulk |
| Secara keseluruhan Cara Negara | 1.323' (33.60mm) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 20 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Tinggi | 0.116' (2.95mm) |
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 3A |
| Jenis hubungan | Male Pin |
| Hubungi bentuk | Circular |
| Hubungi bahan | Brass |
| Cara Negara - Post | 0.126' (3.20mm) |
| Cara Negara - Mengawan | 0.118' (3.00mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | 10.0µin (0.25µm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | 10.0µin (0.25µm) |
| Cara Selesai - Post | Gold |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Header |
| Nombor produk asas | 351-10 |
| aplikasi | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Preci-Dip 351-10-120-00-017101.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 351-10-120-00-016101 | 351-10-120-00-004101 | 351-10-120-00-003101 | 351-10-120-00-005101 |
| Pengeluar | Preci-Dip | Preci-Dip | Preci-Dip | Preci-Dip |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - | - | - | - |
| Cara Negara - Post | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan Sarat | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Style | - | - | - | - |
| Berbeza Penghantaran Data | - | - | - | - |
| Hubungi bentuk | - | - | - | - |
| Mengawan menyusun Heights | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Row Jarak - Mengawan | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| penebat Warna | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Pitch - Mengawan | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Post | - | - | - | - |
| menyelubungi | - | - | - | - |
| Cara Negara - Mengawan | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| penamatan | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
351-10-120-00-005000Mill-Max Manufacturing Corp.HEADER SOLDERTAIL SIP 20POS
351-10-121-00-011000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM
351-10-120-00-009000Mill-Max Manufacturing Corp.HEADER SOLDERTAIL SIP 20POS
351-10-121-00-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM
351-10-121-00-009000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM
351-10-120-00-011000Mill-Max Manufacturing Corp.HEADER SOLDERTAIL SIP 20POS
351-10-121-00-010000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM
351-10-120-00-010000Mill-Max Manufacturing Corp.HEADER SOLDERTAIL SIP 20POS
351-10-121-00-005000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM
351-10-121-00-004000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN HEADER VERT 21POS 2.54MMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.