- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Pembungkusan PCN
Mult Dev Label Chgs 20/Sep/2019.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $3.069 | $3.07 |
Spesifikasi teknologi TXS2SA-LT-4.5V
Spesifikasi Teknikal Panasonic Electric Works - TXS2SA-LT-4.5V, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Panasonic Electric Works - TXS2SA-LT-4.5V
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Panasonic |
| Style penamatan | Gull Wing |
| Voltan switching | 110VDC - Max |
| Siri | TX-S |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Siaran Masa | 5 ms |
| Jenis relay | General Purpose |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 70°C |
| beroperasi Masa | 5 ms |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Mesti mengendalikan voltan | 3.6 VDC |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Hubungi Rating (Semasa) | 1 A |
| Hubungi bahan | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Borang hubungan | DPDT (2 Form C) |
| Voltan Coil | 4.5VDC |
| Coil Jenis | Latching, Dual Coil |
| Coil rintangan | 289 Ohms |
| Coil Semasa | 15.6 mA |
| Nombor produk asas | TXS2 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.41.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Panasonic Electric Works TXS2SA-LT-4.5V.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | TXS2SA-LT-4.5V-1 | TXS2SA-LT-4.5V-1-X | TXS2SA-LT-4.5V-Z | TXS2SA-LT-4.5V-1-Z |
| Pengeluar | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Jenis relay | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Hubungi Rating (Semasa) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Seal Rating | - | - | - | - |
| Mesti mengendalikan voltan | - | - | - | - |
| Coil Jenis | - | - | - | - |
| beroperasi Masa | - | - | - | - |
| Voltan switching | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siaran Masa | - | - | - | - |
| Voltan Coil | - | - | - | - |
| Coil rintangan | - | - | - | - |
| Coil Semasa | - | - | - | - |
| Borang hubungan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Siri | - | - | - | - |
Muat turun TXS2SA-LT-4.5V PDF datasheets dan dokumentasi Panasonic Electric Works untuk TXS2SA-LT-4.5V - Panasonic Electric Works.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.