- Jess***Jones
- 2026/04/17
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.038 | $0.04 |
Spesifikasi teknologi ERJ-UP3D56R0V
Spesifikasi Teknikal Panasonic Electronic Components - ERJ-UP3D56R0V, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Panasonic Electronic Components - ERJ-UP3D56R0V
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Panasonic |
| Toleransi | ±0.5% |
| suhu Pekali | ±100ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 0603 |
| Saiz / Dimensi | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Siri | ERJ-UP3 |
| Mod panel | 56 Ohms |
| penilaian | AEC-Q200 |
| Kuasa (Watt) | 0.25W, 1/4W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 0603 (1608 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 155°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| ciri-ciri | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Thick Film |
| Nombor produk asas | ERJ-UP |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Panasonic Electronic Components ERJ-UP3D56R0V.
| Atribut produk | ![]() |
|
|---|---|---|
| Nombor Bahagian | ERJ-UP3D56R0V | 806-040-Z124E11-97STB |
| Pengeluar | Panasonic Electronic Components | Glenair |
| Pakej / Kes | 0603 (1608 Metric) | - |
| Nombor produk asas | ERJ-UP | - |
| suhu Pekali | ±100ppm/°C | - |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 155°C | -65°C ~ 175°C |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.022" (0.55mm) | - |
| Siri | ERJ-UP3 | 806 |
| ciri-ciri | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding | - |
| penilaian | AEC-Q200 | - |
| Saiz / Dimensi | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) | - |
| komposisi | Thick Film | - |
| Pakej | Tape & Reel (TR) | Retail Package |
| Toleransi | ±0.5% | - |
| Bilangan Penamatan | 2 | - |
| Pembekal Peranti Pakej | 0603 | - |
| Mod panel | 56 Ohms | - |
| Kadar kegagalan | - | - |
| Kuasa (Watt) | 0.25W, 1/4W | - |
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.