- Jess***Jones
- 2026/04/17
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $21.818 | $21.82 |
Spesifikasi teknologi CY-192A-Z-Y
Spesifikasi Teknikal Panasonic Industrial Automation Sales - CY-192A-Z-Y, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Panasonic Industrial Automation Sales - CY-192A-Z-Y
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Panasonic |
| Voltan - Bekalan | 12V ~ 24V |
| Siri | CY-100 |
| sensing Kaedah | Retroreflective |
| sensing Jarak | 157.480" (4m) |
| Masa tindak balas | 1ms |
| Pakej | Box |
| Konfigurasi output | NPN - Open Collector |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -25°C ~ 55°C |
| Sumber cahaya | Infrared |
| Perlindungan Ingress | IP67 |
| Kaedah sambungan | Connector, M12, 4POS |
| Panjang kabel | - |
| Nombor produk asas | CY-192 |
| Jenis pelarasan | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Panasonic Industrial Automation Sales CY-192A-Z-Y.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | CY-192VA-Z-Y | CY-192A-P-Z-Y | CY-192VA-P-Z-Y | CY-192B-Z-Y |
| Pengeluar | Panasonic Industrial Automation Sales | Panasonic Industrial Automation Sales | Panasonic Industrial Automation Sales | Panasonic Industrial Automation Sales |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Kaedah sambungan | - | - | - | - |
| Jenis pelarasan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| sensing Kaedah | - | - | - | - |
| sensing Jarak | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Panjang kabel | - | - | - | - |
| Konfigurasi output | - | - | - | - |
| Sumber cahaya | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Masa tindak balas | - | - | - | - |
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.