- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN Ossolescence/ EOL
DK OBS NOTICE.pdfSpesifikasi teknologi CY-191B-Y
Spesifikasi Teknikal Panasonic Industrial Automation Sales - CY-191B-Y, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Panasonic Industrial Automation Sales - CY-191B-Y
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Panasonic |
| Voltan - Bekalan | 12V ~ 24V |
| Siri | CY-100 |
| sensing Kaedah | Retroreflective |
| sensing Jarak | 78.7" (2m) 6.6 |
| Masa tindak balas | 1ms |
| Pakej | Box |
| Konfigurasi output | NPN - Open Collector |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -25°C ~ 55°C |
| Sumber cahaya | Red LED |
| Perlindungan Ingress | IP67 |
| Kaedah sambungan | Cable |
| Panjang kabel | 78.74" (2m) |
| Nombor produk asas | CY-191 |
| Jenis pelarasan | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Panasonic Industrial Automation Sales CY-191B-Y.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | CY-191VB-P-Z-Y | CY-191B-Z-Y | CY-191B-P-Y | CY-191VB-P-Y |
| Pengeluar | Panasonic Industrial Automation Sales | Panasonic Industrial Automation Sales | Panasonic Industrial Automation Sales | Panasonic Industrial Automation Sales |
| Siri | - | - | - | - |
| Masa tindak balas | - | - | - | - |
| Kaedah sambungan | - | - | - | - |
| sensing Jarak | - | - | - | - |
| Sumber cahaya | - | - | - | - |
| Konfigurasi output | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| sensing Kaedah | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Panjang kabel | - | - | - | - |
| Jenis pelarasan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Muat turun CY-191B-Y PDF datasheets dan dokumentasi Panasonic Industrial Automation Sales untuk CY-191B-Y - Panasonic Industrial Automation Sales.
CY-17A-JPanasonic Industrial Automation SalesSENSOR RETROREFLECTIVE 3M LO
CY-17B-JPanasonic Industrial Automation SalesSENSOR RETROREFLECTIVE 3M DOAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.