- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
OSTVKxx72x0 ~.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $4.086 | $4.09 |
Spesifikasi teknologi OSTVK227250
Spesifikasi Teknikal On Shore Technology Inc. - OSTVK227250, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan On Shore Technology Inc. - OSTVK227250
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | On-Shore Technology, Inc. |
| Wire Strip Negara | - |
| Tolok dawai atau Range - mm² | - |
| Tolok Wire atau Range - AWG | - |
| Voltan - UL | 300 V |
| Jenis | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Torque - Screw | - |
| Style penamatan | Solder |
| Siri | OSTVK |
| skru Saiz | - |
| Jawatan Per Level | 22 |
| Plug Wire Kemasukan | - |
| Pitch | 0.197' (5.00mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -30°C ~ 105°C |
| Bilangan Jawatan | 22 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Tahap | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| penebat Tinggi | 0.571' (14.50mm) |
| Perlindungan Ingress | - |
| perumahan bahan | Thermoplastic |
| Tandukan Haluan | 45° |
| ciri-ciri | Mating Flange |
| Semasa - UL | 15 A |
| Semasa - IEC | - |
| Hubungi Tail Negara | 0.161' (4.10mm) |
| Hubungi Mengawan Selesai | - |
| Hubungi bahan | Brass |
| warna | Green |
| Nombor produk asas | OSTVK22 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan On Shore Technology Inc. OSTVK227250.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | OSTVK237250 | OSTVK223250 | OSTVK227150 | OSTVK225250 |
| Pengeluar | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. |
| Plug Wire Kemasukan | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Tolok dawai atau Range - mm² | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - UL | - | - | - | - |
| Tandukan Haluan | - | - | - | - |
| Bilangan Tahap | - | - | - | - |
| Hubungi Tail Negara | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Semasa - IEC | - | - | - | - |
| Tolok Wire atau Range - AWG | - | - | - | - |
| Jawatan Per Level | - | - | - | - |
| Semasa - UL | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Hubungi Mengawan Selesai | - | - | - | - |
| skru Saiz | - | - | - | - |
| Wire Strip Negara | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Torque - Screw | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Muat turun OSTVK227250 PDF datasheets dan dokumentasi On Shore Technology Inc. untuk OSTVK227250 - On Shore Technology Inc..
OSTVK233250On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 3.81MM
OSTVK217250On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 21POS 45DEG 5MM
OSTVK225250On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 22POS 5.08MM
OSTVK233150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 3.81MM
OSTVK237250On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 45DEG 5MM
OSTVK235150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 5.08MM
OSTVK231250On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 45DEG 3.5MM
OSTVK221250On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 22POS 45DEG 3.5MM
OSTVK225150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 22POS 5.08MM
OSTVK223250On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 22POS 3.81MM
OSTVK225050On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 22POS 5.08MM
OSTVK223150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 22POS 3.81MM
OSTVK235250On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 5.08MM
OSTVK221150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 22POS 45DEG 3.5MM
OSTVK235050On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 5.08MM
OSTVK227150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 22POS 45DEG 5MM
OSTVK237150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 45DEG 5MM
OSTVK231150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK HDR 23POS 45DEG 3.5MMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.