- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $27.119 | $27.12 |
| 200+ | $10.495 | $2,099.00 |
| 500+ | $10.126 | $5,063.00 |
| 1000+ | $9.944 | $9,944.00 |
Spesifikasi teknologi EE-SX972-C1
Spesifikasi Teknikal Omron Automation and Safety - EE-SX972-C1, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Omron Automation and Safety - EE-SX972-C1
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Omron Automation |
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | 30 V |
| Jenis | - |
| Siri | - |
| sensing Kaedah | Through-Beam |
| sensing Jarak | 0.020' (0.5mm) |
| Masa tindak balas | 4µs |
| Pakej / Kes | Module, Slotted |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Konfigurasi output | - |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount, M3 Screw |
| Semasa - DC Forward (Jika) (Max) | 50 mA |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | 20 mA |
| Nombor produk asas | EE-SX972 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Omron Automation and Safety EE-SX972-C1.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | EE-SX972P-C1 | EE-SX975-C1 | EE-SX977P-C1 | EE-SX970-C1 |
| Pengeluar | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety |
| Jenis | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| sensing Jarak | - | - | - | - |
| Konfigurasi output | - | - | - | - |
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | - | - | - | - |
| sensing Kaedah | - | - | - | - |
| Masa tindak balas | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Semasa - DC Forward (Jika) (Max) | - | - | - | - |
Muat turun EE-SX972-C1 PDF datasheets dan dokumentasi Omron Automation and Safety untuk EE-SX972-C1 - Omron Automation and Safety.
EE-SX977-C1Omron Automation and SafetySENSOR OPT SLOT MODULE
EE-SX975P-C1Omron Automation and SafetySENSOR OPT SLOT MODULE
EE-SX975-C1Omron Automation and SafetySENSOR OPT SLOT MODULEAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.