- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
OV9734-OV9234 Brief.pdfPembungkusan PCN
2D Barcode Label Chgs 2/Aug/2019.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.933 | $0.93 |
| 10+ | $0.912 | $9.12 |
| 30+ | $0.897 | $26.91 |
| 100+ | $0.882 | $88.20 |
Spesifikasi teknologi OV09734-H16A
Spesifikasi Teknikal OmniVision Technologies Inc - OV09734-H16A, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan OmniVision Technologies Inc - OV09734-H16A
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | OmniVision Technologies |
| Voltan - Bekalan | 1.14V ~ 1.26V |
| Jenis | - |
| Pembekal Peranti Pakej | 16-CSP (2.53x1.72) |
| Siri | - |
| Saiz Pixel | 1.4µm x 1.4µm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 16-BGA, CSPBGA |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -30°C ~ 85°C (TJ) |
| Bingkai sesaat | 30 |
| Nombor produk asas | OV09734 |
| Active Array Pixel | 1280H x 720V |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| HTSUS | 0000.00.0000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan OmniVision Technologies Inc OV09734-H16A.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | OV09733-H35A | OV09734-GA5A | OV09740-A46A | OV09732-H35A |
| Pengeluar | OmniVision Technologies Inc | OmniVision Technologies Inc | OmniVision Technologies Inc | OmniVision Technologies Inc |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Saiz Pixel | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Bingkai sesaat | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Active Array Pixel | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Muat turun OV09734-H16A PDF datasheets dan dokumentasi OmniVision Technologies Inc untuk OV09734-H16A - OmniVision Technologies Inc.
OV09750-EAAA-AA0AOmniVision Technologies IncPROTOTYPING MODULE FOR 1 MP 960H
OV09752-EAAG-AA0AOmniVision Technologies IncPROTOTYPING MODULE FOR 1 MP 960H
OV09732-H35A-2AOmniVision Technologies IncCAMERA CHIP SENSOR 35-CSP5
OV09732-H35AOmniVision Technologies IncIMAGE SENSOR
OV09750-EAAG-AA0AOmniVision Technologies IncPROTOTYPING MODULE FOR 1 MP 960H
OV09732-W20XOmniVision Technologies IncIMAGE SENSOR
OV09750-H55AOmniVision Technologies IncIC SENSOR 1.3MP 960H 1/3" 55CSP5
OV09752-EAAA-AA0AOmniVision Technologies IncPROTOTYPING MODULE FOR 1 MP 960H
OV09734-MRDB-FA00OmniVision Technologies Inc720P HD FIXED FOCUS RIGID MODULE
OV09734-EAAA-AA0AOmniVision Technologies IncCAMERA SENSOR
OV09734-GA5AOmniVision Technologies IncIC IMAGE SENSOR RW 35CSP5
OV09733-H35AOmniVision Technologies IncIMAGE SENSOR
OV09750-ECVF-AW1AOmniVision Technologies IncREFERENCE CAMERA WITH TOTAL SOLU
OV09740-A46A/OV9740OV
OV09732-V28AOV
OV09732-H35BOmniVison
OV09732-H35TOmniVisonAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.