- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
S21L0C-P03MPH0-__0S.pdfReka bentuk/spesifikasi PCN
Chrome (VI)-free 15/DEC/2022.pdfMaklumat alam sekitar
ODU-USA Inc RoHS Cert.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $49.71 | $49.71 |
| 200+ | $19.835 | $3,967.00 |
| 500+ | $19.173 | $9,586.50 |
| 1000+ | $18.845 | $18,845.00 |
Spesifikasi teknologi S21L0C-P03MPH0-770S
Spesifikasi Teknikal ODU - S21L0C-P03MPH0-770S, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan ODU - S21L0C-P03MPH0-770S
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | ODU |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder Cup |
| perisai | Shielded |
| Shell saiz, MIL | - |
| Shell Saiz - Insert | 1 |
| Bahan Shell | Brass |
| Shell Selesai | Chrome over Nickel |
| Siri | ODU MINI-SNAP® L |
| Bahan utama | Metal |
| Pakej | Bulk |
| orientasi | 0 |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 120°C |
| Bilangan Jawatan | 3 |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| pemasangan Ciri | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bahan Terbakar Rating | - |
| Masukkan bahan | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Perlindungan Ingress | IP50 - Dust Protected |
| ciri-ciri | Backshell, Strain Relief |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 12A |
| Hubungi bahan | Brass |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Plug, Male Pins |
| warna | Silver |
| Pembukaan kabel | 0.276" ~ 0.303" (7.00mm ~ 7.70mm) |
| Nombor produk asas | S21L0C-P |
| Bahan backshell, Penyaduran | Brass, Chrome over Nickel |
| aplikasi | Industrial, Medical, Military, Testing Equipment & Measurement |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan ODU S21L0C-P03MPH0-770S.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | S21L0C-P03MPH0-720S | S21L0C-P03NPL0-770S | S21L0C-P03MPN0-720S | S21L0C-P03MPH0-320S |
| Pengeluar | ODU | ODU | ODU | ODU |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| warna | - | - | - | - |
| perisai | - | - | - | - |
| Bahan backshell, Penyaduran | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Shell Selesai | - | - | - | - |
| Masukkan bahan | - | - | - | - |
| Pembukaan kabel | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| orientasi | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Shell saiz, MIL | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Bahan Shell | - | - | - | - |
| Shell Saiz - Insert | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| penamatan | - | - | - | - |
| Bahan utama | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Ciri | - | - | - | - |
Muat turun S21L0C-P03MPH0-770S PDF datasheets dan dokumentasi ODU untuk S21L0C-P03MPH0-770S - ODU.
S21L0C-P02PPL0-520SODUODU MINI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,
S21L0C-P02PPL0-620SODUODU MINI-SNAP PLUG,SZ.1,SER.L,2P
S21L0C-P03MPN0-720SODUODU MINI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,
S21L0C-P03PPL0-720SODUODU MINI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,
S21L0C-P03NPL0-770SODUODU MINI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,
S21L0C-P03NPL0-720SODUODU MINI-SNAP PLUG,SZ.1,SER.L,3P
S21L0C-P02MPN0-520SODUODU MINI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,
S21L0C-P04LJG0-420SODUODU MINI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,
S21L0C-P03MPN0-420SODUODU MINI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.