- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Panduan penomboran bahagian
GCH188R71C474KE01-01.pdf.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.003 | $0.00 |
Spesifikasi teknologi GRM033R61A562JA01D
Spesifikasi Teknikal Murata Electronics - GRM033R61A562JA01D, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Murata Electronics - GRM033R61A562JA01D
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Murata Electronics |
| Voltan - Rated | 10V |
| Toleransi | ±5% |
| Ketebalan (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| suhu Pekali | X5R |
| Saiz / Dimensi | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Siri | GRM |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 0201 (0603 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | - |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 5600 pF |
| Nombor produk asas | GRM033R61A |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Murata Electronics GRM033R61A562JA01D.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | GRM033R61A562MA01D | GRM033R61A562JA01J | GRM033R61A562KA01D | GRM033R61A562KA01J |
| Pengeluar | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Ketebalan (Max) | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Style Lead | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| aplikasi | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
Muat turun GRM033R61A562JA01D PDF datasheets dan dokumentasi Murata Electronics untuk GRM033R61A562JA01D - Murata Electronics.
GRM033R61A563KE15JMurata ElectronicsCAP CER 56000PF 10V X5R 0201
GRM033R61A562KA01JMurata ElectronicsCAP CER 5600PF 10V X5R 0201Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.