- Jess***Jones
- 2026/04/17
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $16.104 | $16.10 |
Spesifikasi teknologi 851-99-042-10-001000
Spesifikasi Teknikal Mill-Max Manufacturing Corp. - 851-99-042-10-001000, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Mill-Max Manufacturing Corp. - 851-99-042-10-001000
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Mill-Max |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Board |
| Siri | 851 |
| Row Jarak - Mengawan | - |
| Pitch - Mengawan | 0.050" (1.27mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 42 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| penebat Tinggi | 0.161" (4.10mm) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 3A |
| Jenis hubungan | Female Socket |
| Hubungi bentuk | Circular |
| Hubungi bahan | Beryllium Copper |
| Cara Negara - Post | 0.099" (2.51mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | 200.0µin (5.08µm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | 100.0µin (2.54µm) |
| Cara Selesai - Post | Tin-Lead |
| Cara Selesai - Mengawan | Tin-Lead |
| Jenis penyambung | Receptacle |
| Nombor produk asas | 851-99 |
| aplikasi | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Mill-Max Manufacturing Corp. 851-99-042-10-001000.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 851-99-044-10-001000 | 851-99-042-30-001000 | 851-99-040-10-001000 | 851-99-043-10-001000 |
| Pengeluar | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Pitch - Mengawan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| penamatan | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Mengawan menyusun Heights | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Hubungi bentuk | - | - | - | - |
| penebat Warna | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Berbeza Penghantaran Data | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Style | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan Sarat | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Cara Negara - Post | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Post | - | - | - | - |
| Row Jarak - Mengawan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.