- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
M25P64.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $7.213 | $7.21 |
| 320+ | $2.792 | $893.44 |
| 640+ | $2.694 | $1,724.16 |
| 960+ | $2.645 | $2,539.20 |
Spesifikasi teknologi M25P64-VME6G
Spesifikasi Teknikal Micron Technology - M25P64-VME6G, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Micron Technology - M25P64-VME6G
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Micron Technology |
| Tulis Cycle Time - Word, Page | 15ms, 5ms |
| Voltan - Bekalan | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Teknologi | FLASH - NOR |
| Pembekal Peranti Pakej | 8-VDFPN (MLP8) (8x6) |
| Siri | - |
| pembungkusan | Tray |
| Pakej / Kes | 8-VDFN Exposed Pad |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Jenis ingatan | Non-Volatile |
| Saiz memori | 64Mb (8M x 8) |
| Muka memori | SPI |
| Format memori | FLASH |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Penerangan terperinci | FLASH - NOR Memory IC 64Mb (8M x 8) SPI 50MHz 8-VDFPN (MLP8) (8x6) |
| Kekerapan jam | 50MHz |
| Nombor Bahagian Asas | M25P64 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Lead percuma / RoHS Compliant |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Micron Technology M25P64-VME6G.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | M25P64-VME6TG TR | M25P64-VMF6G | M25P40-VMW6TGB TR | M25P64-VMF6PBA |
| Pengeluar | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Muka memori | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tulis Cycle Time - Word, Page | - | - | - | - |
| Saiz memori | - | - | - | - |
| pembungkusan | - | - | - | - |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | - | - | - | - |
| Kekerapan jam | - | - | - | - |
| Penerangan terperinci | - | - | - | - |
| Nombor Bahagian Asas | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis ingatan | - | - | - | - |
| Format memori | - | - | - | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Muat turun M25P64-VME6G PDF datasheets dan dokumentasi Micron Technology untuk M25P64-VME6G - Micron Technology.
M25P40-VMW6TGBMicron Technology
M25P64-VME6STMicroelectronics
M25P64-VMF6STMicroelectronics
M25P40VGSTMicroelectronics
M25P40VMN6TPBMicron Technology
M25P40VPSTMicroelectronics
M25P64-VME6TGMicron Technology
M25P40VMN6PSTMicroelectronics
M25P40VMN6STMicroelectronics
M25P64-VME6TPMicron
M25P64Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.