- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Helaian data
R4000, R5000.pdfMaklumat alam sekitar
Micro Commercial CA Prop65.pdf Micro Commercial REACH.pdf Micro Commercial RoHS.pdfPCN Ossolescence/ EOL
Mult Devices OBS 28/Nov/2017.pdfSpesifikasi teknologi R5000-TP
Spesifikasi Teknikal Micro Commercial Co - R5000-TP, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Micro Commercial Co - R5000-TP
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Micro Commercial Components (MCC) |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 5 V @ 200 mA |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | 5000 V |
| Teknologi | Standard |
| Pembekal Peranti Pakej | DO-15 |
| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu operasi - Junction | -65°C ~ 150°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 5 µA @ 5000 V |
| Semasa - Purata Rectified (Io) | 200mA |
| Kemuatan @ Vr, F | - |
| Nombor produk asas | R5000 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Micro Commercial Co R5000-TP.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | R5000-AP | R5000F | R5000610XXWA | R5000615XXWA |
| Pengeluar | Micro Commercial Co | Rectron USA | Powerex Inc. | Powerex Inc. |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Kemuatan @ Vr, F | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Semasa - Purata Rectified (Io) | - | - | - | - |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | - | - | - | - |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | - | - | - | - |
| Suhu operasi - Junction | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Speed | - | - | - | - |
Muat turun R5000-TP PDF datasheets dan dokumentasi Micro Commercial Co untuk R5000-TP - Micro Commercial Co.
R5000815XXWAPowerex Inc.DIODE GEN PURP 800V 150A DO205AA
R5000810XXWAPowerex Inc.DIODE GEN PURP 800V 100A DO205AA
R5000610XXWAPowerex Inc.DIODE GEN PURP 600V 100A DO205AA
R5000415XXWAPowerex Inc.DIODE GEN PURP 400V 150A DO205AA
R5000215XXWAPowerex Inc.DIODE GEN PURP 200V 150A DO205AA
R5000615XXWAPowerex Inc.DIODE GEN PURP 600V 150A DO205AA
R5000210XXWAPowerex Inc.DIODE GEN PURP 200V 100A DO205AA
R5000410XXWAPowerex Inc.DIODE GEN PURP 400V 100A DO205AA
R50-25W3-F150F3-PSHERWOOD
R50-E2-X1-24VDCAMFAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.