- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Reka bentuk/spesifikasi PCN
PIC16(L)F1773/6 DataSheet Update 18/Oct/2016.pdfSpesifikasi teknologi PIC16F1776-E/SO
Spesifikasi Teknikal Microchip Technology - PIC16F1776-E/SO, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Microchip Technology - PIC16F1776-E/SO
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Microchip Technology |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 2.3V ~ 5.5V |
| Pembekal Peranti Pakej | 28-SOIC |
| Speed | 32MHz |
| Siri | PIC® XLP™ 16F |
| RAM Saiz | 1K x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 14KB (8K x 14) |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Pakej / Kes | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Pakej | Tube |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Bilangan I / O | 25 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Saiz EEPROM | 128 x 8 |
| Data Converters | A/D 17x10b; D/A 3x5b, 3x10b |
| Saiz Core | 8-Bit |
| Processor Core | PIC |
| Kesambungan | I²C, LINbus, SPI, UART/USART |
| Nombor produk asas | PIC16F1776 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Microchip Technology PIC16F1776-E/SO.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | PIC16F1776-E/SP | PIC16F1776-E/SS | PIC16F1776-I/SO | PIC16F1776T-I/SO |
| Pengeluar | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Saiz Program Memory | - | - | - | - |
| Data Converters | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan I / O | - | - | - | - |
| Peripherals | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jenis Program Memory | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| RAM Saiz | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | - | - | - | - |
| Processor Core | - | - | - | - |
| Speed | - | - | - | - |
| Kesambungan | - | - | - | - |
| Saiz Core | - | - | - | - |
| Saiz EEPROM | - | - | - | - |
| Jenis Oscillator | - | - | - | - |
Muat turun PIC16F1776-E/SO PDF datasheets dan dokumentasi Microchip Technology untuk PIC16F1776-E/SO - Microchip Technology.
PIC16F1773-I/SOMicrochip
PIC16F1776/SOMicrel / Microchip Technology
PIC16F1773-I/MXMicrochip
PIC16F1773-I/SSMicrochip
PIC16F1776T-I/SOMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
PIC16F1776-E/MXMicrochip
PIC16F1773-E/SSMicrochip
PIC16F1773-I/SPMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SPDIP
PIC16F1776-I/SPMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SPDIP
PIC16F1776-E/SPMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SPDIP
PIC16F1773T-I/SOMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC
PIC16F1776-I/SSMicrochip
PIC16F1776-I/SOMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOICAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.