- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $53.85 | $53.85 |
| 200+ | $21.49 | $4,298.00 |
| 500+ | $20.77 | $10,385.00 |
| 1000+ | $20.42 | $20,420.00 |
Spesifikasi teknologi JANTX1N5308-1/TR
Spesifikasi Teknikal Microchip Technology - JANTX1N5308-1/TR, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Microchip Technology - JANTX1N5308-1/TR
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Microchip Technology |
| Voltan - Mengehadkan (Max) | 2.15V |
| Voltan - Anod - Katod (VAK) (Max) | 100V |
| Pembekal Peranti Pakej | DO-7 |
| Siri | Military, MIL-PRF-19500/463 |
| Pengatur semasa (max) | 2.97mA |
| Power - Max | 500mW |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | DO-204AA, DO-7, Axial |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Nombor produk asas | 1N5308 |
| aplikasi | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0070 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Microchip Technology JANTX1N5308-1/TR.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | JANTX1N5308UR-1/TR | JANTX1N5307UR-1/TR | JANTX1N5309-1/TR | JANTX1N5306UR-1/TR |
| Pengeluar | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pengatur semasa (max) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Voltan - Anod - Katod (VAK) (Max) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Voltan - Mengehadkan (Max) | - | - | - | - |
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.