- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $3.645 | $3.65 |
Spesifikasi teknologi 1N4733A-1/TR
Spesifikasi Teknikal Microchip Technology - 1N4733A-1/TR, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Microchip Technology - 1N4733A-1/TR
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Microchip Technology |
| Voltan - Zener (Nom) (Vz) | 5.1 V |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 1.2 V @ 200 mA |
| Toleransi | ±5% |
| Pembekal Peranti Pakej | DO-41 |
| Siri | - |
| Power - Max | 1 W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | DO-204AL, DO041, Axial |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 175°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Galangan (Max) (Zzt) | 7 Ohms |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 10 µA @ 1 V |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Microchip Technology 1N4733A-1/TR.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 1N4733A-T50R | 1N4733A-T50R | 1N4733A-TR | 1N4733A-TP |
| Pengeluar | onsemi | Fairchild Semiconductor | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Micro Commercial Co |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toleransi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Galangan (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | - | - | - | - |
| Voltan - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
Muat turun 1N4733A-1/TR PDF datasheets dan dokumentasi Microchip Technology untuk 1N4733A-1/TR - Microchip Technology.
1N4733A(5.1V 1W)STMicroelectronics
1N4733A-TPMicro Commercial CoDIODE ZENER 5.1V 1W DO41G
1N4733A-TDiodes IncorporatedDIODE ZENER 5.1V 1W DO41
1N4733A-G_AY_10001PANJITAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.