- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
QHM(43,53,572).pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $7.17 | $7.17 |
Spesifikasi teknologi 25QHM572C2.0-65.667
Spesifikasi Teknikal Mercury United Electronics, Inc. - 25QHM572C2.0-65.667, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Mercury United Electronics, Inc. - 25QHM572C2.0-65.667
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Mercury United Electronics |
| Voltan - Bekalan | 2.5V |
| Jenis | SSXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | ±2.00%, Center Spread |
| Saiz / Dimensi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Siri | QuikXO |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pakej | Strip |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluaran | CMOS (Low EMI) |
| Suhu Operasi | -45°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| fungsi | Enable/Disable |
| kekerapan kestabilan | ±50ppm |
| kekerapan | 65.667 MHz |
| Resonator Base | Crystal |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0060 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Mercury United Electronics, Inc. 25QHM572C2.0-65.667.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 25QHM572C2.0-65.767 | 25QHM572C2.0-65.536 | 25QHM572C2.0-65.360 | 25QHM572C2.0-66.666 |
| Pengeluar | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| fungsi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jenis | - | - | - | - |
| Resonator Base | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - | - | - | - |
| kekerapan | - | - | - | - |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
Muat turun 25QHM572C2.0-65.667 PDF datasheets dan dokumentasi Mercury United Electronics, Inc. untuk 25QHM572C2.0-65.667 - Mercury United Electronics, Inc..
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.