- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Helaian data
Single-Pole Four-Throw Switches.pdfSpesifikasi teknologi SW4-020180AN1HF
Spesifikasi Teknikal L3 Narda-MITEQ - SW4-020180AN1HF, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan L3 Narda-MITEQ - SW4-020180AN1HF
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | MITEQ (Narda-MITEQ) |
| Voltan - Bekalan | 5V, 12V |
| topologi | Absorptive |
| Kekerapan ujian | 18GHz |
| Pembekal Peranti Pakej | Module |
| Siri | - |
| Jenis RF | General Purpose |
| Pakej / Kes | Module, SMA Connectors |
| Pakej | Box |
| P1dB | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | - |
| pengasingan | 60dB (min) |
| Kehilangan Insertion | 3.4dB (max) |
| galangan | - |
| IIP3 | - |
| Jarak frekuensi | 2GHz ~ 18GHz |
| ciri-ciri | - |
| Circuit | SP4T |
| Nombor produk asas | SW4-020180 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8543.70.9860 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan L3 Narda-MITEQ SW4-020180AN1HF.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SW4-020180AN1HF-E09AA | SW4-020180AN1HF-R | SW4-020180AN1HM | SW4-020180AN1NF |
| Pengeluar | L3 Narda-MITEQ | L3 Narda-MITEQ | L3 Narda-MITEQ | L3 Narda-MITEQ |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Siri | - | - | - | - |
| Kekerapan ujian | - | - | - | - |
| Jarak frekuensi | - | - | - | - |
| galangan | - | - | - | - |
| Kehilangan Insertion | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| IIP3 | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Circuit | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| pengasingan | - | - | - | - |
| P1dB | - | - | - | - |
| Jenis RF | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| topologi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Muat turun SW4-020180AN1HF PDF datasheets dan dokumentasi L3 Narda-MITEQ untuk SW4-020180AN1HF - L3 Narda-MITEQ.
SW4-020180AN1HF-RL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI4NML3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AN1NML3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI4HFL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AN2HFL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AN2HML3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI4NFL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AN2NML3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI3NML3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AN1HF-E09AAL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI5HFL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AN2NFL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AN1NFL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI5NFL3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI5HML3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI5NML3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AN1HML3 Narda-MITEQSWITCH
SW4-020180AI4HML3 Narda-MITEQSWITCHAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.