- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Helaian data
UC1854A, UC2854A,B, UC2854A,B.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.588 | $1.59 |
| 10+ | $1.55 | $15.50 |
| 30+ | $1.525 | $45.75 |
| 100+ | $1.50 | $150.00 |
Spesifikasi teknologi UC2854BDWTR
Spesifikasi Teknikal Texas Instruments - UC2854BDWTR, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Texas Instruments - UC2854BDWTR
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Texas Instruments |
| Voltan - Bekalan | 10V ~ 20V |
| Pembekal Peranti Pakej | 16-SOIC |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | 16-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| mod | Average Current |
| Kekerapan - Menghidupkan | 80kHz ~ 120kHz |
| Semasa - Startup | 250 µA |
| Nombor produk asas | UC2854 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 2 (1 Year) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Texas Instruments UC2854BDWTR.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | UC2854BDWTRG4 | UC2854BMDWREPG4 | UC2854ADWTRG4 | UC2854ADWTR |
| Pengeluar | Texas Instruments | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments |
| Siri | - | - | - | - |
| mod | - | - | - | - |
| Kekerapan - Menghidupkan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Semasa - Startup | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Muat turun UC2854BDWTR PDF datasheets dan dokumentasi Texas Instruments untuk UC2854BDWTR - Texas Instruments.
UC2854ADWTRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC PFC CTRLR AVERAGE CURR 16SOIC
UC2854BDWRTexas Instruments
UC2854BMDWREPTexas Instruments
UC2854BDWRG4Texas InstrumentsAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.