- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
UC3852DTR Datasheet.pdfSpesifikasi teknologi UC2852D
Spesifikasi Teknikal Texas Instruments - UC2852D, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Texas Instruments - UC2852D
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Texas Instruments |
| Voltan - Bekalan | 13V ~ 30V |
| Pembekal Peranti Pakej | 8-SOIC |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Pakej | Tube |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| mod | Continuous Conduction (CCM) |
| Kekerapan - Menghidupkan | 200kHz |
| Semasa - Startup | 400 µA |
| Nombor produk asas | UC2852 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Texas Instruments UC2852D.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | UC2852D | UC2852DTR | UC2853AD | UC2853ADTR |
| Pengeluar | Unitrode | Unitrode | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Kekerapan - Menghidupkan | - | - | - | - |
| Semasa - Startup | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| mod | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Muat turun UC2852D PDF datasheets dan dokumentasi Texas Instruments untuk UC2852D - Texas Instruments.
UC2851DWG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC PWM BUCK BST FLYBCK CM 18SOIC
UC2852DTRTexas Instruments
UC2853ADG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC PFC CTRLR AVERAGE CURR 8SOICAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.