- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
UC1843-HiRel.pdfPerhimpunan/Asal PCN
2.73KHz.pdfSpesifikasi teknologi UC1843MKGD1
Spesifikasi Teknikal Texas Instruments - UC1843MKGD1, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Texas Instruments - UC1843MKGD1
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Texas Instruments |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 7.6V ~ 30V |
| topologi | Boost, Flyback, Forward |
| Synchronous Penerus | No |
| Pembekal Peranti Pakej | Die |
| Siri | - |
| Antara muka bersiri | - |
| Pakej / Kes | Die |
| Pakej | Tube |
| Jenis output | Transistor Driver |
| Fasa output | 1 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Konfigurasi output | Positive, Isolation Capable |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| fungsi | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Kekerapan - Menghidupkan | Up to 500kHz |
| Kitaran bertugas (Max) | 97% |
| Ciri-ciri kawalan | Frequency Control |
| Clock Sync | No |
| Nombor produk asas | UC1843 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Texas Instruments UC1843MKGD1.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | UC1843TD1 | UC1843TD2 | UC1843BHKU/EM | UC1844AMDREP |
| Pengeluar | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| fungsi | - | - | - | - |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| Ciri-ciri kawalan | - | - | - | - |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| topologi | - | - | - | - |
| Synchronous Penerus | - | - | - | - |
| Clock Sync | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Siri | - | - | - | - |
| Kekerapan - Menghidupkan | - | - | - | - |
| Kitaran bertugas (Max) | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | - | - | - | - |
| Fasa output | - | - | - | - |
| Antara muka bersiri | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Konfigurasi output | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Muat turun UC1843MKGD1 PDF datasheets dan dokumentasi Texas Instruments untuk UC1843MKGD1 - Texas Instruments.
UC1844JTexas Instruments
UC1843J/883Texas Instruments
UC1843LQMLVTexas Instruments
UC1843AYMicrochip TechnologyPWM CONTROLLER,
UC1844AJ/883BTexas Instruments
UC1843TD1Texas InstrumentsIC REG CTRLR MULT TOPOLOGY DIE
UC1843LTexas Instruments
UC1843TD2Texas InstrumentsIC REG CTRLR MULT TOPOLOGY DIE
UC1843J/883BTexas InstrumentsCURRENT MODE PWM CONTROLLER
UC1844AL/883BTexas Instruments
UC1844AZTexas Instruments
UC1844AJTexas Instruments
UC1843WTexas Instruments
UC1843L883BTexas Instruments
UC1843JUCAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.