- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
SN54LV4052A, SN74LV4052A.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.402 | $0.40 |
| 200+ | $0.156 | $31.20 |
| 500+ | $0.15 | $75.00 |
| 1000+ | $0.148 | $148.00 |
Spesifikasi teknologi SN74LV4052ADBR
Spesifikasi Teknikal Texas Instruments - SN74LV4052ADBR, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Texas Instruments - SN74LV4052ADBR
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Texas Instruments |
| Voltan - Bekalan, Single (V +) | 2V ~ 5.5V |
| Voltan - Bekalan, Dual (V ±) | - |
| Tukar Time (Ton, Toff) (Max) | 14ns, 14ns |
| Tukar Circuit | SP4T |
| Pembekal Peranti Pakej | 16-SSOP |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Dalam Negeri Rintangan (Max) | 75Ohm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Circuits | 2 |
| Pemultipleks / demultiplexer Circuit | 4:1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Semasa - Kebocoran (IS (off)) (Max) | 100nA |
| crosstalk | -45dB @ 1MHz |
| suntikan caj | - |
| Pencocokan saluran ke saluran (& delta; ron) | 700mOhm |
| Channel kemuatan (CS (off), CD (off)) | 0.5pF, 13.1pF |
| Nombor produk asas | 74LV4052 |
| -3dB Bandwidth | 50MHz |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Texas Instruments SN74LV4052ADBR.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SN74LV4052ADBRE4 | SN74LV4052ADRE4 | SN74LV4052ADGVR | SN74LV4052ADRG4 |
| Pengeluar | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| -3dB Bandwidth | - | - | - | - |
| Bilangan Circuits | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Dalam Negeri Rintangan (Max) | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| suntikan caj | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - Bekalan, Single (V +) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Semasa - Kebocoran (IS (off)) (Max) | - | - | - | - |
| Tukar Circuit | - | - | - | - |
| Pencocokan saluran ke saluran (& delta; ron) | - | - | - | - |
| Channel kemuatan (CS (off), CD (off)) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltan - Bekalan, Dual (V ±) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pemultipleks / demultiplexer Circuit | - | - | - | - |
| Tukar Time (Ton, Toff) (Max) | - | - | - | - |
| crosstalk | - | - | - | - |
Muat turun SN74LV4052ADBR PDF datasheets dan dokumentasi Texas Instruments untuk SN74LV4052ADBR - Texas Instruments.
SN74LV4052ADTexas Instruments
SN74LV4052ATexas Instruments
SN74LV4052ADG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC
SN74LV4052ADBTexas InstrumentsAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.