- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Reka bentuk/spesifikasi PCN
SOT23, VSSOP Cu Wire 28/Jun/2013.pdf Copper Wire Revision C 24/Sep/2014.pdfPCN Ossolescence/ EOL
Mult Dev EOL 30/Mar/2023.pdfHTML Datasheet
SN65HVD308xE Datasheet.pdfSpesifikasi teknologi SN65HVD3080EDGSG4
Spesifikasi Teknikal Texas Instruments - SN65HVD3080EDGSG4, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Texas Instruments - SN65HVD3080EDGSG4
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Texas Instruments |
| Voltan - Bekalan | 4.5V ~ 5.5V |
| Jenis | Transceiver |
| Pembekal Peranti Pakej | 10-VSSOP |
| Siri | - |
| penerima Histerisis | 30 mV |
| Protokol | RS422, RS485 |
| Pakej / Kes | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Pemandu / Penerima | 1/1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Duplex | Full |
| Kadar Data | 200kbps |
| Nombor produk asas | 65HVD3080 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 2 (1 Year) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A991B1 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Texas Instruments SN65HVD3080EDGSG4.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SN65HVD3080EDGSR | SN65HVD3080EDGS | SN65HVD3082EDGK | SN65HVD3082EDGKR |
| Pengeluar | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| penerima Histerisis | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Bilangan Pemandu / Penerima | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Duplex | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kadar Data | - | - | - | - |
| Protokol | - | - | - | - |
Muat turun SN65HVD3080EDGSG4 PDF datasheets dan dokumentasi Texas Instruments untuk SN65HVD3080EDGSG4 - Texas Instruments.
SN65HVD267DTexas Instruments
SN65HVD265DTexas Instruments
SN65HVD3082EDG4Texas Instruments
SN65HVD3082Texas Instruments
SN65HVD3082ETexas Instruments
SN65HVD3082DRTexas InstrumentsAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.